רמת שירותי הרפואה בעיר או יישוב מסוים היא גורם משמעותי שילווה אתכם במהלך כל חייכם והזמן שאתם מתגוררים במקום מסוים. על כן חשוב לבדוק ולבחון מבעוד מועד את השירותים שעיר ועירייה מסוימת מנגישות לתושבים שלהם. כתושבי חריש מגיע גם לכם ליהנות ממגוון רחב של שירותים רפואיים אשר מכסים את כלל הצרכים הרפואיים שלכם, והכול במרחק קצר מהבית. כאשר בוחרים בעיר חדשה לעבור אליה, חשוב לבדוק שכל השירותים שלהם אתם זקוקים: ממרפאות שיניים, מרפאות טיפות חלב, מכוני הדמיה ושירותי תורים לרופאים מומחים. במטרה לוודא שאתם אכן עוברים לעיר שיש בה כל מה שהבריאות שלכם עלולה להזדקק.

מרפאות שיניים

ישנם מספר מרפאות שיניים איכותיות בחריש, אשר נפרשות על רחבי העיר ממרכזה לאזוריה הפריפריאליים. מרפאות שיניים כמו מרפאת השיניים של דוקטור מג"ד, או המרפאה של דוקטור ניסים ברחוב דרך ארץ 54. ממוקמות על מנת להבטיח לכל תושבי חריש את מיטב הטיפולים החדשניים, שיעזרו לכם לשמור על חיוך מבריק ומלא שיניים.

פיזיותרפיה

אם חוויתם פציעה כלשהי או שאתם בתהליך שיקום גופני וזקוקים לטיפולי פיזיותרפיים אין מה לצאת מהעיר. בחריש תוכלו למצוא מרפאת פיזיותרפיה חדשנית, ברחוב דרך ארץ 32.

מעבדה רפואית מאוחדת

למבוטחי קופת חולים מאוחדת עומדת לרשותכם מעבדה רפואית של קופת החולים מאוחדת. אשר מטפלת ומקבלת דגימות שונות למטרת ניתוח גורמים מוסמכים בכל הקשור לבריאות שלכם.  המעבדה ממוקמת במרכז העיר ובעלת גישה נוחה בתחבורה ציבורית.

קופת חולים מאוחדת

במרפאת קופת חולים מאוחדת בחריש תוכלו למצוא את רוב השירותים הרפואיים הדרושים והניתנים בערים ברחבי ישראל. קופת חולים מאוחדת ממוקמת במרכז העיר ברחוב דרך ארץ 32. במתחם קניות ובריאות ברמה הגובה בארץ.

מכבי שירותי בריאות

מרפאת החולים של מכבי שירותי בריאות בחריש, מספקת מגוון רחב של שירותים רפואיים. מביקורי רופא משפחה, לבדיקות דם ועד תורים לרופאים מומחים, והכול ברמה הגבוה שקופת חולים מכבי מתגאה בה. המרפאה ממוקמת ברחוב דרך ארץ 52.

סטטוס מכוני הדמיה רשת מכוני צילום שיניים

מרכז המספק שירותי הדמיה לצילומי שיניים, ברמה הגבוה ביותר עם צוות מסור ומקצועי והציוד החדשני ביותר בתחום.

דיקור סיני

בחריש תוכלו ליהנות גם מטיפולים של דיקור סיני במרפאה של רינת שוחט. אשר מטפלת באמצעות השיטה העתיקה של חוכמת הרפואה הסינית, בשילוב טיפול בצ'קרות שלכם באמצעות מחטים קטנטנים.

לסיכום

חריש הינה עיר מודרנית ומתחדשת אשר מציע לתושביה מגוון רחב של שירותים רפואיים וברמה הגבוה ביותר בארץ.