עסק קוסמטיקה יכול להיות רווחי מאוד כל עוד תעשי את הבחירות הנכונות. ראשית יהיה עלייך לצבור מוניטין, ולדאוג לכך שיגיעו אלייך לקוחות שונים באופן קבוע. אך בו בזמן תרצי לדעת כי את יכולה לעבוד מבלי שיהיו לך התעסקויות בעניינים שלא קשורים לעבודה. ביטוח עסק קוסמטיקה יכול להיות פתרון רווחי מאוד, כזה שיהפוך את ההתנהלות העסקית לנכונה. מדוע שווה לך לסגור עוד היום ביטוח לקוסמטיקאיות? יש לנו כמה סיבות שככל הנראה ישכנעו אותך לעשות זאת.

החזרים במקרה של נזק או גניבה

השאיפה הטבעית שלך תהיה שלא תצטרכי להפעיל את הביטוח. אך בו בזמן עלייך להכין את עצמך לכל תרחיש, הרי אי אפשר לדעת מה צופן העתיד. ביטוח עסק קוסמטיקה יאפשר לך לקבל החזר במקרה שבו ייגרם נזק לציוד או חלילה תתבצע גניבה. ההחזרים יאפשרו לך להצטייד בציוד חדש, וכמובן להמשיך את העבודה באותה עצימות. קוסמטיקאיות שלא יהיה להן ביטוח ימצאו את עצמן צריכות להוציא כסף מהכיס. כך שמוטב שתדעי כי יש מי שעומד מאחורייך גם במקרים שכאלה.

כיסוי במקרה של אובדן הכנסה

תקופת הקורונה גרמה לקוסמטיקאיות רבות לעזוב את התחום בגלל היעדר לקוחות. הדינמיקה האישית עם כל לקוחה המגיעה לטיפול מביאה איתה לא מעט חששות. יש גם קוסמטיקאיות שנמצאות בקבוצת סיכון, ולא יכולות להרשות לעצמן להיות חולות. ביטוח עסק קוסמטיקה יאפשר לכל קוסמטיקאית לקבל החזר על אובדן הכנסה. כלומר אם ההכנסות יהיו נמוכות מרף מסוים, חברת הביטוח תהיה זאת שתשלים את ההכנסות. כך תוכלי לדעת כי יש לך אפשרות 

ביטוח אחריות מקצועית לקוסמטיקאיות

לקוחות יכולות להיות תובעניות מאוד, וקשה מאוד לגרום לכולן להיות מרוצות. את כמובן בתור קוסמטיקאית תנסי לעשות כל מה שנדרש על מנת שכל לקוחה תהיה מרוצה. כאשר מגיעה תביעה מסוג כזה או אחר מצד לקוחה תרצי לדעת כי יש מי שעומד מאחורייך ומסייעת לך. כאשר בוחנים מה מכוסה בביטוח לקוסמטיקאיות מגלים שיש סעיף אחריות מקצועית. הכיסוי הזה יאפשר לך לדעת כי יש מי שיעמוד מאחורייך בהתמודדות עם תביעות מצד לקוחות לא מרוצות.

תוכלי לעבוד באופן קבוע וללא דחיות

ברגע שאת סוגרת לעצמך ביטוח לקוסמטיקאיות את יכולה לעבוד באופן קבוע וללא דחיות. כלומר תהיה לך האפשרות לעבוד בכל מצב ולדעת כי את מכסה את עצמך בזכות הביטוח הזה. לקוסמטיקאית שאין ביטוח יהיו לא מעט הסחות דעת שימנעו ממנה לעבוד כמו שצריך. לכן הביטוח הוא בגדר חובה עבור כל מי שעובד בתחום הקוסמטיקה, לא משנה מה בדיוק הוא עושה. העלות של הביטוח תתגמד בהשוואה לתרומה שהוא מביאה ביחד איתו. אם כבר מקימים עסק בתחום הקוסמטיקה, אז לפחות שהוא יהיה כזה שתוכלי לעלות על הגל.