חריש פותחת את שעריה לאכלוס בפרויקטים שונים, אשר מפשירים לשוק הנדל"ן דירות רבות להשכרה. משכונת צוותא החדשה ועד מרכז העיר, חריש מציע לכם מגוון רחב של דירות להשכרה מגל הסוגים. הדירות להשכרה בחריש נחשבות לפופולאריות, שעולה ככל שהעיר ממשיכה לצבור תשבחות, ולהוסיף פרויקטים חדשים לפיתוח חריש.

שכירת דירה

שכירת דירה, המכונה גם שכירות או השכרה, היא הסכם שבו מתבצע תשלום עבור שימוש זמני בדירה. אם אתם מחפשים בתים ודירות להשכרה, תמצאו בחריש שוק דיור תחרותי ביותר. תצטרכו לפעול במהירות ברגע שתמצאו דירה שמתאימה לצרכים שלכם. סוגים שונים של בתים ואפשרויות אירוח בחריש כוללים קוטג'ים, וילות, פנטהאוזים או דירות, אך המחירים של אלה ישתנו בהתאם לגודל, מיקום, שכונה וכו'. לדוגמה, דירת ארבעה חדרים סטנדרטית בשכונה יוקרתית יכולה להגיע עד 10,000 שקלים בחודש. על כן מומלץ לסקור ולתכנן את התקציב שלכם בהתאם לפני שאתם יוצאים לציד אחר דירת החלומות שלכם בחריש.

האם דירה בחריש מתאימה לכם?

אם אתם מחפשים מרחב מגורים מקסים חד קומתי, בעיר צעירה ובועטת. דירה בחריש עשויה להתאים לכם היטב. חריש הינה עיר חדשה ומודרנית, אשר צועדת בצעדי ענק לכיוון התחדשות ופיתוח תשתיות ברמה שאין שנייה לה בארץ. בזכות הנהגה אמיצה ויזמית, עיריית חריש מספקת לתושביה מגוון רחב של שירותים ותשתיות לפעולות שונות בתחומי החינוך והפנאי. אם אתם מחפשים עיר כזאת, חריש היא הכתובת עבורכם. כל שאתם צריכים לעשות זה לשאול את עצמכם, האם מתאים לכם לגור בעיר חדשה ומודרנית, שפותחת את שעריה לכל קבוצות האוכלוסייה בישראל? עם עירייה שאיכות אינה מילה גסה עבורם, אלה תנאי סף ומטרה.

תשתיות מתקדמות ותכנון עירוני ברמה הגבוה ביותר בארץ  

חריש ממשיכה להתחדש ולהתפתח עם פעולות רבות לפיתוח תשתיות העיר, בסגנון תכנון עירוני  מתקדם ומודרני. חריש תוכננה להבטיח עיר שמסבירה את פניה לשוכרים וזוגות צעירם. הנהנים  ממבני ציבור ומוסדות חינוך ותשתית תחבורה ציבורית מפותחת. בחריש תוכלו למצוא דירות חדשות ובמחירים נוחים. בזכות פרויקטים שונים שמגובים ומסובסדים על ידי מדינת ישראל. כחלק מתוכנית פיתוח של ערים צעירות בישראל.

מחירים להשכרת דירה בחריש

כעת נפנה לסקור את המחירים בענף השכירות בחריש:

מחיר ממוצע לדירת 4 חדרים משופצת

דירת 4 חדרים משופצת בחריש תעלה לכם בממוצע 3500 שקלים בחודש.

מחיר ממוצע לדירת 4-5 חדרים חדשה

הדירות החדשות בחריש פופולאריות במיוחד, אך עם זאת המחירים שלהן עדיין לא הגיעו לשמיים, ולכן תוכלו להשכיר דירה מסוג זה במחיר ממוצע של 4000 שקלים בחודש.

מחיר ממוצע להשכרת דירת גן

המחיר הממוצע שעבורו תוכלו להשכיר דירת גן בחריש נע בין 4500 ל- 5400 שקלים בחודש. בדרך כלל מדובר בדירות עם לפחות ארבע חדרים וגינה שעולה בגודלה על 85 מטרים. ניתן למצוא מגוון רחב של דירות גן להשכרה בשכונות החדשות של העיר.

מחיר ממוצע להשכרת פנטהאוז

המחיר הממוצע שעבורו תוכלו להשכיר דירת פנטהאוז הינו 5200 שקלים. כאשר לרוב מדובר בפנטהאוזים בעלי לפחות חמישה חדרים ולפחות ארבעה חדרי שינה. הפנטהאוזים של חריש פופולאריים במיוחד אודות לנוף המרשים של אזור חיפה והכרמל, מה שמשפיע לרוב על מחירם.

 

לסיכום

חריש הינה עיר צעירה ומודרנית במרחק נסיעה קצרה מחיפה. ממוקמת בנוף הפסטורלי של הצפון, ומנוהלת על ידי עירייה תומכת, קשובה ומסורה לפיתוח והצלחת העיר. עם דירות להשכרה במחירים נמוכים מכל עיר במרכז הארץ, חריש צועדת בבטחה לכיוון עיר בעלת אוכלוסייה איכותית, שירותים מגוונים ופעילויות פנאי.