מבוא לוורדפרס

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן (CMS) שנמצאת בשימוש מאז 2003. וורדפרס היא מערכת ה-CMS הפופולרית ביותר בשימוש כיום, ומפעילה יותר מ-28% מכל אתרי האינטרנט באינטרנט.

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן שנמצאת בשימוש מאז 2003. וורדפרס היא מערכת ה-CMS הפופולרית ביותר בשימוש כיום, ומפעילה יותר מ-28% מכל אתרי האינטרנט באינטרנט.

וורדפרס נוצרה במקור על ידי Matt Mullenweg כפלטפורמת בלוגים, אך עם הזמן היא התפתחה לכלי שלם לבניית אתרים עבור בלוגים או כל סוג של אתר אינטרנט.

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן, המשמשת מיליוני משתמשים ליצירת אתרים או בלוגים משלהם. זה קיים מאז 2003 וכעת היא אחת מהפלטפורמות הפופולריות ביותר לבניית אתרים באינטרנט.

זה קל לשימוש וכל אחד יכול לבנות אתר משלו עם וורדפרס. כל מה שאתה צריך זה שם דומיין, שירות אירוח והתקנת וורדפרס.

וורדפרס מציעה שני סוגים שונים של בלוגים: הבלוג wordpress.com (חינם) והבלוג wordpress.org (אירוח עצמי). האפשרות הטובה ביותר עבורך תהיה תלויה בצרכים שלך, אבל אם אתה רוצה שליטה מלאה על האתר שלך אז וורדפרס באירוח עצמי היא הדרך ללכת.

למה כדאי לך להשתמש בוורדפרס לאתר העסק שלך

וורדפרס היא מערכת ה-CMS הפופולרית ביותר בעולם. זוהי פלטפורמת קוד פתוח בחינם שניתן להשתמש בה ליצירת אתרים, בלוגים וחנויות מסחר אלקטרוני. יש לו למעלה מ-57 מיליון התקנות פעילות והוא מפעיל 27% מכל אתרי האינטרנט החדשים.

וורדפרס מציעה תכונות כמו:

– היכולת להתאים אישית כל היבט של האתר שלך עם ערכות נושא ותוספים.

– מערכת אקולוגית תוספים חזקה המאפשרת לך להרחיב את הפונקציונליות של וורדפרס בקלות.

– קהילה גדולה של משתמשי וורדפרס החולקים את הידע שלהם כיצד להפיק את המרב מהפלטפורמה באמצעות פורומים, מדריכים, סרטונים ועוד.

בניית דף נחיתה ב-10 דקות

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן (CMS) המניעה את רוב אתרי האינטרנט באינטרנט. הוא משמש גם להפעלת הרבה אתרי אינטרנט של עסקים קטנים.

וורדפרס היא פלטפורמה קלה לשימוש שניתן להתאים אישית על ידי הוספת תוספים, ערכות נושא ווידג'טים. לוורדפרס יש למעלה מ-60 מיליון התקנות פעילות וההערכה היא שיש למעלה מ-122 מיליון אתרים המופעלים על ידי וורדפרס.

וורדפרס כוללת גם בונה דפים לגרור ושחרור בשם 'Visual Composer' שמקל על כל אחד לבנות דף נחיתה משלו תוך 10 דקות או פחות.

בניית אתר וורדפרס לעסק קטן קל מתמיד. ישנם כלים רבים זמינים שיעזרו לך בתהליך. במאמר זה, אראה לכם כיצד לבנות דף נחיתה תוך 10 דקות באמצעות אחד מהכלים הנקראים Landing Pages Builder של WP-Tonic.

הכלי בונה דפי נחיתה הוא בונה גרירה ושחרור קל לשימוש המאפשר לך ליצור דפי נחיתה ללא כל ידע בקידוד. אתה יכול גם להשתמש בו כדי ליצור ערכות נושא ותבניות מותאמות אישית של וורדפרס, כמו גם סוגים אחרים של אתרים כמו חנויות WooCommerce ואתרי חברות.

כיצד לבחור איזה ערכת נושא ופלאגין מתאימים לך

וורדפרס היא אחת מהפלטפורמות הפופולריות והנפוצות ביותר לבניית אתרים. זה מאפשר לך לבנות אתר מאפס או להשתמש בעיצוב ובפלאגין שכבר זמינים ליצירת האתר שלך.
למידע נוסף בתחום של בניית אתרי חנות woocommerce נא לבקר באתר bemarketing.co.il

מאמר זה יעזור לך להבין את היסודות של וורדפרס וכיצד לבחור את ערכת הנושא והתוסף הנכונים עבור האתר שלך.

וורדפרס היא מערכת חינמית וקוד פתוח לניהול תוכן המשמשת מיליוני אנשים, חברות וארגונים לפרסום אתרי האינטרנט או הבלוגים שלהם. ניתן להשתמש בו במגוון שירותי אירוח אתרים, כולל Apache, Microsoft IIS ו-Nginx. וורדפרס זמינה גם כאפליקציה למכשירי iOS.

ישנם סוגים רבים ושונים של נושאים שאתה יכול לבחור מהם בעת בניית אתר וורדפרס שלך. הם משתנים בצורה שבה הם נראים ואיך הם עובדים עם התוספים שאולי תרצו להשתמש באתר שלכם. ערכות נושא נועדו בדרך כלל לעבוד עם תוספים ספציפיים שיקלו עליך לבנות את האתר שלך מבלי שתצטרך לעשות הרבה התאמה אישית בעצמך.

הכלים והתוספים הטובים ביותר לבנות ולעצב אתר וורדפרס חדש לעסק הקטן שלך

וורדפרס היא מערכת ניהול התוכן הפופולרית ביותר לאתרי אינטרנט. זה קוד פתוח, מה שאומר שהוא בחינם להורדה ולשימוש. אתה יכול גם למצוא הרבה ערכות נושא ותוספי וורדפרס בחינם כדי להפעיל את האתר שלך במהירות. להלן התוספים הטובים ביותר של וורדפרס לבניית אתר חדש.

יש הרבה תוספים של וורדפרס שיכולים לעזור לך בבניית האתר שלך כמו Widgetizer, WP Super Cache, Yoast SEO, תוסף Mailchimp ו- Gravity Forms. תוספים אלה יתנו לך שליטה רבה יותר על איך האתר שלך נראה ומתפקד מבלי שתצטרך לכתוב קוד בעצמך.

הדרך הטובה ביותר לגלות איזה תוסף יהיה הטוב ביותר עבור הפרויקט שלך היא על ידי בדיקת התכונות שאתה צריך בדף הפרויקט של כל תוסף באתר מאגר וורדפרס https://wordpress.org/plugins/.